wpb75f3d0a.png
wp8457df6c.png
wpc84e1c01_0f.jpg
wp4bb14c1d_0f.jpg
wp61be5177.jpg
wp79833fbb.png
wp38c838cd.png
wpae74bcb9.png
wpdd63beca.png
wp9cdbca13.png
wpc829d8c0.png
wp282fc82c.png
TT Resultaten
In 2004 heb ik deze hobby terug opgenomen. 2007 was mijn eerste tentoonstellings seizoen.
Hieronder een samenvatting van mijn resultaten:

Seizoen 2007
In totaal had ik 107 tentoongesteld waarbij ik 46 ereprijzen en 13 kampioenen behaalde plus
nog 5 medailles op het provinciale kampioenschap, zijnde 2 gouden - 2 zilveren en 1
bronzen met volgende vogels
2 x Goud met zwartkop blauwe goulds en zwartborst grijze zebravink
2 x Zilver met zwartborst bruin en zwartborst grijs zebravink
Brons met oranjeborst grijs zebravink

Seizoen 2008
In totaal 97 vogels ingezet, 33 ereprijzen en 9 kampioenen behaald.
Had in dat seizoen enkel aan de plaatselijke tentoonstellingen meegedaan.

Seizoen 2009
Dit jaar had ik 202 vogels ingezet waarbij ik 87 ereprijzen en 43 kampioenen terug mee naar
huis nam en nog 13 medailles op de nationale en provinciale kampioenschappen met de
volgende vogels
Provinciaal:
2 x Goud met dornastrilde en stam bruine bicheno
3 x Zilver met roodkop groene gould,zwartkop EF pastel groene gould & stel dornastrilde
3 x Brons met oranjekop EF pastel groene gould,aurora astrilde&roodmasker aurora astrilde
Nationaal:
1 x Goud met stam bicheno bruin
3 x Zilver met oranjekop groene gould,bicheno bruin & dornastrilde
1 x Brons met roodkop groene gould


Seizoen 2010
In totaal 186 vogels tentoon gesteld, 100 ereprijzen behaald en 30 kampioenen plus 17
medailles.
SNGN Heeze(regio 3) (natuurboed goulds)
Beste gouldamadine met oranjekop lichtgroen witborst man
Kampioen met oranjekop lichtgroen paarsborst man
Kampioen met oranjekop lichtgroen witborst man
Kampioen met zwartkop hemelsblauw paarsborst man
2de prijs met zwartkop hemelsblauw pastel paarsborst man
Kampioen met zwartkop lichtgroen overgoten paarsborst pop
2de prijs met zwartkop hemelsblauw witborst pop
Provinciaal:
3 x Goud met gould zwartkop blauw,stam bruine bicheno en gould zwartkop blauw
4 x Zilver met bicheno bruin,aurora astrilde,kleine cubavink en bicheno wildkleur
2 x Brons met gould zwartkop pastel blauw en stel bicheno natuurkleur
Nationaal:
4 x Goud met gould zwartkop blauw,bichenoastrilde natuurkleur,bichenoastrilde buin &
aurora astrilde
3 x Zilver met gould oranjekop witborst groen, dornastrilde & stam bichenoastrilde bruin
1 x Brons met gould zwartkop enkelfactor pastel blauw

Seizoen 2011
Dit seizoen heb ik in totaal 227 vogels ingezet en behaalde hierbij 108 ereprijzen en
30 kampioenen plus 23 medailles op de provinciale ,nationale en wereldkampioenschappen
( eerste deelname)
Wereldkampioenschap Tours Frankrijk:
Zilver met bicheno bruin
Provinciaal:
7 x Goud met bicheno bruin, gould oranjekop groen, zwartkop blauw, stam bicheno bruin,
stel bicheno,aurora astrilde en kleine cubavink
Zilver met gould roodkop enkelfactor pastel groen
4 x Brons met prachtnon, bicheno(2x), bicheno bruin
Nationaal:
4 x Goud met gould zwartkop groen, bicheno bruin, aurora, stel aurora
2 x Zilver met gould zwartkop groen & dornastrilde
4 x Brons met gould zwartkop blauw, bicheno, dornastrilde en stam bicheno bruin

Seizoen 2012
In dit seizoen heb ik  enkel plaatselijk gespeeld in mijn eigen club, voor de rest enkel
speciaalclubs,provinciale, nationale en wereldkampioenschappen.
In totaal 155 vogels gezet ,52 ereprijzen en 42 medailles behaald.
Op het wereldkampioenschap in Almeria Spanje hehaalde ik goud met een stam bruine
bicheno’s en zilver met een bruine bicheno
Speciaalclub Goulds LimBra:
28 vogels gezet, 11 ereprijzen en 11 kampioenen. 2de in het algemeen klassement
Diamond bird show:
24 vogels gezet, 4 ereprijzen en 12 gouden, 1 zilveren en 3 bronzen medailles behaald
1ste in klassement sectie exoten
Volgende vogels behaalde  een medaille:
Goulds: zwartkop groen(2x),oranjekop groen,roodkop witborst groen,roodkop ef pastel
groen,zwartkop blauw (2x),zwartkop blauw ino, zwartkop ef pastel groen,granaat astrilde,
bicheno wildkleur,bicheno bruin(2x),aurora astrilde,aurora astrilde stel,bicheno bruin stel.
Provinciaal:
28 vogels gezet,9 ereprijzen en 10 medailles.
14de algemeen klassement, 1ste in klassement sectie exoten.
De medailles werden als volgt verdeeld:
5 x goud met gould zwartkop blauw (2x), granaatastrilde, bicheno bruin en stel aurora
3 x zilver met gould zwartkop groen, roodkop enkelfactor pastel groen, zwartkop groen stel
2 x brons met bicheno en bicheno bruin
Nationaal:
28 vogels gezet waarbij ik 6 ereprijzen en 17 medailles behaalde. Ik werd 2de in het
klassement sectie cultuur exoten en 5 in sectie exoten. 4de in het algemeen klassement
nationaal.
Medaille winnaars waren:
10 x goud met gould roodkop groen,oranjekop groen, roodkop witborst groen, zwartkop
enkelfactor pastel groen, zwartkop blauw en zwartkop groen stel, wiener astrilde, bicheno,
dorn astrilde en bicheno bruin stam
5 x zilver met gould zwartkop groen, zwartkop blauw(2x),bicheno bruin stel en aurora stel
2 x brons met granaatastrilde en kleine cubavink
Wereldkampioenschap Hasselt België:
3 x goud met bicheno natuurkleur,bicheno natuurkleur stam en bicheno bruin stam.
1 x brons met bicheno bruin

Seizoen 2013
Voor het seizoen 2013 heb ik aan de volgende wedstrijden deelgenomen: Provinciaal
Limburg,Nationaal en de Gouden Ring show.
In totaal 100 vogels gezet ,9 ereprijzen en 54 medailles behaald.
Provinviaal:
28 vogels gezet met 3 ereprijzen en 15 medailles.
2de algemeen klassement, 1ste sectie exoten, 3de sectie cultuurexoten.
7 x goud met stam bicheno bruin, stam wieners, stel zwartkop groene goulds, stel bicheno,
Zwartkop groen gould, bicheno bruin en wiener.
7 x zilver met oranjekop witborst groen en zwartkop blauwe gould, bicheno, forbes,
Witborstrietvink, granaatastrilde en bicheno bruin.
1 x brons met aurora astrilde
Nationaal:
40 vogels gezet met 4 ereprijzen en 17 medailles.
3de sectie cultuurexoten.
9 x goud met: zwartkop groen, zwartkop groen pop, zwartkop blauw(A),zwartkop blauw (B)
Zwartkop groen(B), stel zwartkop groen, bicheno, stam wieners, stel roodkop blauw gould,
5 x zilver met: oranjekop witborst groen gould, bicheno, bicheno bruin, kleine cubavink,
Stel bicheno
3 x brons met: forbes, witborstrietvink en stam bicheno bruin.
Gouden ringshow:
32 vogels gezet met 2 ereprijzen en 13 medailles
11 xgoud met: oranjekop groen gould, zwartkop enkelfactor pastel groen, zwartkop blauw,
Roodkop blauw, zwartkop blauw(B), bicheno bruin, bicheno, stam bicheno bruin, kleine
Cubavink, aurora astrilde en stam wieners
2 x zilver met: zwartkop groen gould en zwartkop witborst groen gould

Seizoen 2014
In dit jaar heb ik deelgenomen aan de volgende wedstrijden: Diamond Bird Show en de
Provinciale kampioenschappen Limburg.
Provinciaal in Kaulille:
28 vogels ingeschreven met 17 medailles en 4 ereprijzen.
8ste algemeen klassement, 3de sectie exoten.
9 x goud met goulds, zwartkop groen, zwartkop ef pastel groen -A-, in B reeks zwartkop
Blauw en in stel roodkop blauw.
met overige exoten: in de A reeks bicheno bruin, dornastrilde, kortstaartpapegaai-
Amadine, (B) bicheno bruin en in C bicheno buin
3 x zilver met gould roodkop groen A, zwartkop groen B, aurora C
3 x brons met gould roodkop witborst groen B, kleine cubavink B en aurora C
Diamond Bird Show in Zandhoven:
28 vogels ingeschreven met 16 medailles en 2 ereprijzen.
2de sectie exoten.
8 x goud met  goulds: zwartkop groen A, roodkop witborst groen A, zwartkop ef pastel
groen A, roodkop ef pastel blauw A, roodkop groen B, roodkop witborst groen B
Overige exoten: wienerastrilde A, aurora E
7 x zilver met gould: zwartkop blauw A, zwartkop groen B en E
Overige: bicheno bruin A, kleine cubavink B, witschedelnon B, bicheno bruin B,

Seizoen 2015
Dit jaar heb ik meegedaan aan de Provinciale kampioenschappen en het Nationaal kamp.
Provinciaal kampioenschap in Schakkebroek:
36 vogels ingeschreven met 29 medailles
3de algemeen klassement, 3de sectie cultuurexoten, 3de sectie overige exoten.
15 gouden: goulds roodkop witborst groen A, zwartkop blauw A, roodkop ef pastel blauw A,
Oranjekop witborst groen A, zwartkop ef pastel groen B, zwartkop blauw B, zwartkop
Witborst groen B, roodkop blauw E
Overige: bicheno bruin A, bicheno bruin B, bicheno B, dornastrilde A, granaatastrilde A,
Rode druppelastrilde A, witschedelnon B
10 zilveren: goulds roodkop groen A, zwartkop groen A, zwartkop groen pop A, roodkop
blauw A, roodkop witborst groen A, zwartkop groen B,
Overige: bicheno bruin A, bicheno bruin B, kortstaartpapegaaiamadine A, elfenastrilde A
4 bronzen: goulds oranjekop groen A, roodkop groen pop A, zwartkop ef pastel blauw A,
Zwartkop ef pastel groen E,

Nationaal Wieze
31 vogels gezet met in totaal 15 medailles
1ste sectie cultuurexoten, 7de algemeen klassement
10 gouden :met goulds zwartkop groen A, roodkop witborst groen A, zwartkop groen pop A,
Roodkop blauw A, roodkop ef pastel blauw A, zwartkop ef pastel groen B, zwartkop blauw B,
Zwartkop witborst groen pop B, roodkop blauw E
Overige: bicheno bruin A
3 zilveren met: gould roodkop groen A, oranjekop witborst groen pop A, zwartkop ef pastel
groen pop E,
2 bronzen met roodkop groen pop A en elfenastrilde

Seizoen 2016
Dit jaar heb ik enkel meegedaan aan het Provinciale kampioenschap
Provinciale kampioenschap Limburg in St- Truiden
36 vogels ingeschreven met in totaal 23 medailles en 1 ereprijs
6 gouden met: bicheno bruin, bicheno bruin(B), bicheno bruin stel, roodmasker aurora,
dornastrilde, granaatastrilde stam.
8 zilveren met: goulds roodkop groen, zwartkop groen, roodkop groen(B), zwartkop blauw,
Bicheno, bicheno stam, granaatastrilde, roodmasker aurora stel
1 bronzen met: gould zwartkop witborst groen

Seizoen 2017
Aan geen enkele tentoonstelling deelgenomen.